Mazurskie ZIMOWISKO: Dzień 5

26.01.24

Piąty dzień Mazurskiego ZIMOWISKA postanowiliśmy poświęcić nauce! Dzięki wystawie i warsztatom w Mazurskiem Centrum Bioróżnorodności i Edukacji KUMAK poznaliśmy niewielkich i mikroskopijnych wręcz mieszkańców naszych jezior, rozmaitych zbiorników, bagien i kałuż. Odbyły się intensywne wyścigi szczęśliwych i złych gąsienic. Wysłuchaliśmy też opowieści o lokalnych kopytnych, o lesie, o drapieżnikach. Poniżej krótka relacja wideo oraz galeria podsumowująca piąty dzień projektu.

Projekt „Mazurskie ZIMOWISKO”