Spektakl teatralny: „Szeleszcząca trawa”

6.05.24

Zapraszamy na niedzielne spotkanie z teatrem! „SZELESZCZĄCA TRAWA” to spektakl zrealizowany na podstawie opowiadania Siegfrieda Lenza „Wąskotorowa kolejka imienia Paula Poppa” ze zbioru opowiadań „Słodkie Sulejki” w przekładzie z języka niemieckiego Marianny Świętek. Premiera odbyła się 31. sierpnia 2021 w Muzeum Historycznym w Ełku.

Czas trwania spektaklu: 35 min.
Termin: 5 maja 2024 r. (niedziela), godzina 17:00
Miejsce: Przechowalnia Marzeń

Reżyseria, scenariusz, scenografia i wykonanie: Wiktor Malinowski | Teatr Delikates
Dźwięk: Marcin Pyciak