Spotkanie z literaturą!

6.06.22

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Waldemarem Mierzwą i jego najnowszą książką – „Spotkanie autorskie!”.
Książka Waldemara Mierzwy „Miasteczko. Dziesięć lat później” jest kontynuacją, świetnie przyjętego przez Czytelników, „Miasteczka” tegoż autora.
O ile pierwsze Miasteczko opowiadało przede wszystkim o tych, którzy w miasteczku lub jego okolicach w 1945 roku zostali, czyli głównie o Niemcach i Mazurach, o tyle w jego kontynuacji przedstawione są głównie dzieje tych, którym po wojnie przyszło tu zamieszkać. To niby to samo miasteczko, ale jednak dwie zupełnie różne historie.
Miejsce spotkania:
Biblioteka Publiczna w Mikołajkach
Centrum Kultury „Kłobuk” w Mikołajkach
Wstęp nieodpłatny!
Organizatorzy:
Fundacja Fabryka UTU
Fundacja hydro-polis
Centrum Kultury „Kłobuk” w Mikołajkach
Moja Biblioteka Mazurska. Oficyna Wydawnicza Retman
~~~~~
Działanie realizowane w ramach projektu “Nowa mapa literatury mazurskiej – cykl działań animujących czytelnictwo w bibliotekach publicznych powiatu mrągowskiego”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury