loader image
Fundacja Hydro-polis

Warsztaty tkackie z Topolami!

28.06.24

Zapraszamy na wspólne tkanie z Topolami! Warsztaty potrwają pięć godzin i odbędą się w Woźnicach (dawna szkoła) w godzinach 14:00-19:00! (szybko zleci). Poprowadzą je siostry Dobrzyn, na co dzień tkające w pracowni Topole. Tkają od kilku lat, mają na swoim koncie stypendium Marszałka, parę ciekawych projektów, a nawet sporo pozytywnych opinii od zadowolonych warsztatowiczek i warsztatowiczów.

Warsztaty skierowane są do wszystkich zainteresowanych tkactwem – zarówno do tych, którzy nie mieli z nim wcześniej do czynienia, jak i do tych, którzy niejeden już wątek przez osnowę przepletli! Będziemy tkać na ramkach tkackich używając splotu płóciennego, techniki kilimowej.

Zapewniamy wprowadzenie, szkolenie, elastyczne podejście i wszystkie niezbędne materiały. Zapewniamy również, że każda uczestniczka i uczestnik wyjdzie z warsztatów z własnoręcznie wykonaną małą formą tkacką (do powieszenia na ścianie, do podłożenia pod gorący garnek czy kubek, bądź do położenia gdziekolwiek pod czymkolwiek). Gwarantowana niezobowiązująca atmosfera i głęboki oddech od codziennej rzeczywistości.

Termin:
27 lipca 2024 r. (sobota), godz. 14:00-19:00

Miejsce:
Pracownia twórcza hydro-polis, Dom Kultury w Woźnicach, Woźnice 11A

Zapisy:
E-mail: fundacja.hydropolis@gmail.com

Warsztaty są nieodpłatne.
Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wydarzenie na Facebooku: „Warsztaty tkackie z Topolami!”Projekt: „TKANINA. Snucie o Mazurach”

Działanie realizowane w ramach projektu: „TKANINA. Snucie o Mazurach”.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury EtnoPolska Edycja 2024

Wesprzyj nas!

Wesprzyj nasze działania na Mazurach, dokonując darowizny na cele statutowe Fundacji Hydro-polis.

PKO BP
96 1020 3639 0000 8202 0211 5400
tytułem: „darowizna na cele statutowe”