Czytanie obrazów muzycznie!~~#%@)*^^ – warsztaty dla dzieci

30.08.24

Zapraszamy na warsztaty muzyczno-dźwiękowe z Michałem Górczyńskim! Podczas zajęć zajmiemy się tworzeniem dźwiękowego języka, dzięki któremu można muzycznie mówić o obrazach. Będziemy opisywać dźwiękiem różne kształty, kolory, odcienie oraz tworzyć muzyczne opowieści w oparciu o to, co widzimy. Powstaną indywidualne mapy utworu muzycznego. Warsztaty skierowane do dzieci w wielu szkolnym.

Michał Górczyński – klarnecista i kameralista. W 2003 ukończył Akademię Muzyczną w Warszawie. Koncertował podczas Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Współczesnej „Warszawska Jesień” z towarzyszeniem Polskiej Orkiestry Radiowej pod dyrekcją Jerzego Maksymiuka, Orkiestrą Kameralną Miasta Tychy „Aukso”, Orkiestrą Filharmonii Podlaskiej, holenderskim zespołem De Ereprijs, Kwartetem Śląskim. Od 2002 współtworzy zespół muzyki współczesnej Kwartludium, który w swoim dorobku artystycznym posiada kilkadziesiąt prawykonań polskich i światowych. Kompozytor, twórca instalacji i autor audycji radiowych. Od 2017 r. działa w ramach interpretującego muzykę dawną projektu Bastarda Trio.

Prowadzenie warsztatów:
Michał Górczyński

Zapisy / więcej informacji:

Warsztaty są nieodpłatne. Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Terminy:
28 sierpnia 2024 r. (środa), godz. 10:00-15:00
29 sierpnia 2024 r. (czwartek), godz. 10:00-14:00

Pracownia twórcza hydro-polis, Dom Kultury w Woźnicach, Woźnice 11A

Wydarzenie na Facebooku: „Czytanie obrazów muzycznie!~~#%@)*^^ – warsztaty dla dzieci”Projekt: „Dźwiękospacery!!~~#%@)*^^ Monodrony, Audioskopy, Słuchowiszcza”

Działanie realizowane w ramach zadania „Dźwiękospacery!!~~#%@)*^^ Monodrony, Audioskopy, Słuchowiszcza”.