Porządkowanie cmentarza mazurskiego w Cudnochach

9.03.24

3 marca pojechaliśmy do Cudnoch w ramach akcji sprzątania cmentarzy mazurskich. Było nas w sumie 8 wolontariuszy, w tym nowi: Beata z Rynu, Dorota i Kasia z Mikołajek i Dorota z Cudnoch. Dziękujemy za poświęcony czas. Udało się zidentyfikować 26 nagrobków, oczyścić przednią, widoczną od strony drogi część cmentarza, wyciąć porastające samosiejki oraz uzbierać 11 worków śmieci.

Prace porządkowe zakończyliśmy 9 marca. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w prace oraz Zakładowi Usług Komunalnych z Mikołajek za odbiór i bezpłatną utylizację 11 worków z zebranymi śmieciami na terenie cmentarza.

Zobacz wydarzenie na Facebooku (3 marca)Zobacz wydarzenie na Facebooku (9 marca)Projekt „Miejsca Pamięci jako symbole w krajobrazie”