Powitanie wakacji: spektakl teatralny dla dzieci „Jak Czesiek i Wiesiek znaleźli apetyt”

23.06.24

Zapraszamy wszystkich w podróż, podczas której dwójka przyjaciół będzie poszukiwać pewnego Typka… Tym razem dwójka bohaterów chce latać samolotem. Podczas nielegalnej próby lotu okazuje się, że są za mali i nie dosięgają do sterów. By urosnąć muszą jeść zdrową żywność na która niestety nie maja apetytu. Zaczyna ich nurtować pytanie – Co to za typ, ten Apetyt? Czy go znajdą? Pewnie tak. Ale jak? Tego dowiecie się ze spektaklu pt. „Jak Czesiek i Wiesiek znaleźli apetyt”.

Motto naszych ulubieńców to:
Czy jesteś duży, Czy jesteś mały.
Zjadasz warzywa jesteś wspaniały.

muzyka Marcin Pyciak
kostiumy Małgorzata Meller
scenografia Marek Dec, Wiktor Malinowski
scenariusz Wiktor Malinowski
reżyseria Wiktor Malinowski
występują Marek Dec, Wiktor Malinowski
głos Grzegorz Sierzputowski

Wstęp nieodpłatny!

Organizacja:
Fundacja hydro-polis

Współpraca:
Teatr Delikates

22 czerwca 2024 r. (sobota), godz. 17:00

Miasto Mikołajki

Wydarzenie na Facebooku:
„Powitanie wakacji: spektakl teatralny dla dzieci Jak Czesiek i Wiesiek znaleźli apetyt”
Projekt: „Nowa mapa literatury mazurskiej”

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Nowa mapa literatury mazurskiej”.

Zapraszamy na warsztaty tkackie z TOPOLAMI! Grupa tkacka (osoby dorosłe) spotykać się będzie 2 razy w miesiącu od czerwca do listopada (konkretne...