Rezerwat Dzikości: Dzień 5

21.07.23

Badamy otoczenie. Rejestrujemy obrazy i dźwięki. Działamy w otwartym terenie i we wnętrzu. Do małych skrzynek łapiemy nagrania, odgłosy, hałasy z warsztatów i ptasie trele. Między światłem i cieniem budujemy obrazy, rysunki, kształty natury. Czasem powstają hybrydy lub nowe gatunki, rodziny, gromady, ciała niebieskie.

Jutro kolejne spotkanie z „gadającą łąką”, a w przyszłym tygodniu – inwazja zdziczałych robotów!

Projekt „Rezerwat Dzikości” jest realizowany w ramach programu Lato w teatrze. Lato w teatrze jest programem Instytutu Teatralnego im. Z. Raszewskiego, finansowanym przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Projekt „Lato w teatrze”